Clasa 6 A
Bine ati venit in cabina de control a forumului.Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau aratati permisul de trecere Very Happy
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori,ci veti face parte din echipaj,pregati-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare !!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Clasa 6 A
Bine ati venit in cabina de control a forumului.Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau aratati permisul de trecere Very Happy
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori,ci veti face parte din echipaj,pregati-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare !!
Clasa 6 A
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

hai baieti!!

In jos

hai baieti!! Empty hai baieti!!

Mesaj  Niku :) Vin Noi 12, 2010 1:17 am

Baietii, sper sa castigam anu asta iar campionatu :X, dar din pacate ne av fi greu. Vestea buna e ca la 6B numai este portar vali:X si este ala mare big mc:)) sau altu...vali va fi mijlocas. Vestea proasta....6C sunt buni...Andrei...tipu ala inalt s-a fkt bun...si crek ca o sa avem probleme...dar asa zikeam si anu trkt...eram pe mess dimineata vorbeam cu dani inainte de meciuri..si am zis ca iesim pe 3...si am iesit pe 1!!:X hai bafta baietii>Very Happy<
Niku :)
Niku :)

Mesaje : 36
Data de înscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum